czwartek, listopada 30, 2023
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

WARSZTATY CZYTELNICZE

W poniedziałek 20 marca w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty czytelnicze, które prowadziła pani Małgorzata Pietrucha z wydawnictwa ZAKAMARKI. W warsztatach udział wzięły dzieci z klas 1-2.

Bohaterami spotkania, z którymi zapoznała nas pani Małgosia byli Dunia i Matis. Na zajęciach zajęliśmy się zjawiskiem szczęśliwych chwil w życiu, a zainspirowała nas do tego Dunia, siedmioletnia dziewczynka, bohaterka książki Rose Lagercrantz pt. "Moje szczęśliwe życie". Dunia przed zaśnięciem, zamiast liczyć owce, liczy wszystkie szczęśliwe chwile, które przydarzyły jej się w życiu. Dunia przeżywa szczęśliwe chwile, ale ma też swoje codzienne problemy. Najważniejsze, to mimo wszystko, odnaleźć radość życia.
Dzieci bardzo dobrze się bawiły. Dziękujemy za fascynujące warsztaty czytelnicze!

alt

alt

alt

 

alt

 

alt

 

Login Form