czwartek, listopada 30, 2023
   
Text Size

Site Search powered by Ajax

Wolontariat

UWOLNIĆ SKOWRONKA

Dnia 17.09.2022 Wolontariusze z SP6 brali udział w akcji „Uwolnić skowronka”. 

 

WOLONTARIUSZE WRAZ Z SPOŁECZNOŚCIĄ SP 6 ORAZ PRZEDSZKOLE MALI PRZYRODNICY WSPÓLNIE

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI "OPATRUNEK NA RATUNEK"

FILM "OPATRUNEK NA RATUNEK"

 

WOLONTARIUSZE SP6 WSPIERAJĄ Mistrzostwa Polski w Para-Kolarstwie

W weekend 25-26 września 2021 na terenie gminy Śrem po raz pierwszy w Wielkopolsce odbyły się Mistrzostwa Polski w Para-Kolarstwie. Kilkudziesięciu zawodników z całej Polski walczyło o medale oraz tytuł mistrzowski w kilkunastu kategoriach. W zawodach wystartowali para-olimpijczycy i medaliści Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy.  Nasi Wolontariusze na czele z p. Moniką Ładą wspierali organizatorów imprezy . Wszyscy stanęli na wysokości zadania! Energia i wspaniały doping udzielał się podczas zawodów.

alt

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

BARWY WOLONTARIATU

Dnia 12 grudnia 2018 uczennice naszej szkoły Michalina, Lura oraz Olga wzięły udział w uroczystej gali „Barwy Wolontariatu”. Jest to uroczystość organizowana z okazji Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza i już drugi rok odbywała się w Sali Ziemi MTP w Poznaniu.


Dziewczyny reprezentowały naszą społeczność Szkolnego Wolontariatu i mogły wymienić się doświadczeniami z wolontariuszami z całej Wielkopolski. Wyróżniono i nagrodzono wiele  osób
m.in. „Śremskich Migaczy”. Tego dnia gale uświetnił występ Kamila Bednarka i jego zespołu.

alt

 

 

W Śremie po raz kolejny została zorganizowana akcja "Uwolnić skowronka". Jej celem jest wspólna integracja mieszkańców miasta dotkniętych niepełnosprawnością. Przedsięwzięcie jak co roku wspierali m.in. wolontariusze z SP wraz z opiekunkami p. Joanną Duszczak i p. Martyną Antoniewicz.

alt

 

BIP

Login Form